« powrót do strony głównej+ galeria zdjęć   + dodaj ogłoszenie za darmo!   + napisz do nas   + współpraca 
Wyszukiwarka:
» Patrzcie i podziwiajcie - Pidżama party w Gorcach (foto)
06.03.2011 15:40 / odsłon: 6219 / komentarzy: 13
Szczęśliwy jest każdy mężczyzna, który może uczestniczyć w Babskim Combrze w Gorcach. A jest ich naprawdę niewielu. Nam w tym roku dzięki pracy w mediach i chęci zrobienia relacji dla Was było dane bawić się razem z Paniami na pidżamowym party.

Kliknij, aby powiększyć


W ubiegłym roku biesiada odbyła się pod hasłem "Od tanga do rocka". Wówczas na sali pojawiły się rockmanki, hippiski, pokojówki, fanki rock and roll'a oraz miłośniczki tańców klasycznych. W tym roku było pidżamowe party. Pomysłowość pań co do strojów nie znała granic. Na imprezie nie zabrakło również kilku mężczyzn, a wśród nich burmistrza Waldemara Kujawy. Już wiadomo, że w przyszłym roku hasłem przewodnim Combra będzie „Za mundurem panny sznurem”. Nie mamy wątpliwości, że uczestniczki będą się świetnie bawić. Dowód? Popatrzcie na zdjęciach poniżej jak było w tym roku.   


Redakcja

Poleć ten tekst znajomym, wyślij im poniższy adres lub ustaw go w opisie swojego Gadu-Gadu:
http://www.wiadomosciwalbrzyskie.pl/3519,.html
Galeria:






























































Zobacz całą galerię (60 zdjęć):
» 03.03.2011 Babski Comber w Gorcach


Inne teksty o podobnej tematyce:
» "Pagon 2017" (31.10.2017 12:22)
» Umiem pływać (31.10.2017 12:08)
» Nie ma śmieci, są surowce (28.09.2017 09:45)
» Lepsze jutro (18.09.2017 12:02)
» Przedszole w bibliotece (06.09.2017 09:55)
» Udany początek IV ligi (18.08.2017 09:40)

Słowa kluczowe: Gorce  Comber  Babski Comber  Pidżama Party  
Wasze opinie:
dodał(a): ~lala / 06.03.2011 18:24
Masakra. Bez komentarza
dodał(a): ~Baba / 06.03.2011 19:47
Pomysł świetny. Super
dodał(a): ~a.s. / 06.03.2011 21:47
To pan burmistrz miał na czym (kim) "oko zawiesić";)
A pomysł- rewelacja.
dodał(a): ~ja / 07.03.2011 09:02
Zabawa świetna. Nie wiem tylko po co fotograf opublikował niektóre ze zdjęć, które pokazują dobrą zabawę, ale też w pewnym sensie pokazują bawiące sie kobiety w złym świetle (i nie chodzi mi tutaj o oświetlenie). Od razu poznać format portalu - szukanie taniej sensacji.
dodał(a): ~jb / 07.03.2011 09:16
Zabawia widać, że byla przednia, tylko dlaczego fotograf zamieścił tyle zdjęć. To była zabawa zamknięta!!! ŻENADA DLA PORTALU, TEN KTO TO ZAMIEŚCIŁ SZUKAL CHYBA TANIEJ SENSACJI!!!
dodał(a): ~Igła / 07.03.2011 09:31
Jak była taka zamknięta , to po co zapraszacie prasę? Fakt , że niektóre pasztety , to już sobie powinny dać spokój z tym odmładzaniem się na siłę , bo to już nie jest śmieszne , tylko żałosne.
dodał(a): ~ja / 07.03.2011 09:53
Ja nie zapraszałam prasy!!! A Igła pewnie jest brzydki/a jak ospa wietrzna i pewnie wegetarianin/ka, bo nie lubi pastzetu. Jak lubię!
dodał(a): ~Szczursniady / 07.03.2011 10:32
Dno i mizeria jak wszystkie imprezy organizowane w Gorcach przez Bernaś. A tak jak ona włazi w d... burmistrzowi to masakra. CZAS WYRZUCIĆ TĄ PANIĄ RAZEM Z CAŁĄ BANDĄ Z TEJ BIBLIOTEKI
dodał(a): ~anka / 07.03.2011 12:45
Impreza świetna jak każda biesiada cąbrowa w Gorcach. Nie wiem skąd tyle jadu w osobach wypowiadających się powyżej. A dno i mizeria to rzucanie nazwiskami na forum bez podpisywania się własnym. Wszystkie jadowite zapraszamy za rok,może pozbędą się kompleksów!
dodał(a): ~Uczestniczka / 07.03.2011 14:07
A ja dziękuję za te zdjęcia. Fajna pamiątka z kolejnej udanej imprezy. Na tych zdjęciach widać, że każda z nas świetnie się bawiła. Do zobaczenia za rok. Do Pana fotografa. Proszę się nie przejmować komentarzami. Tekst pozytywny, zdjęcia fajne. Wasz portal potrafił wygospodarować czas i przyjechać do nas w przeciwieństwie do innych mediów. Do zobaczenia za 12 miesięcy:-)
dodał(a): ~jolka / 07.03.2011 17:35
Ogólnie impreza udana, zdjęcia fajne, no może z wyjątkiem niektórych. No, ale najważniejsza jest przecież dobra zabawa i tak właśnie było. Z reguły najgorzej komentują Ci, których nie było;) Zawsze mają najwięcej do powiedzenia, co to by oni nie zrobili. Tylko, że jak przyjdzie co do czego, to podkulają ogon i uciekają gdzie pieprz rośnie. Komentować jest prosto, ale zrobić coś fajnego już dużo trudniej. Ekipa biblioteki się postarała, jak co roku. I przynajmniej wszystkie się dobrze bawiłyśmy, a jak się komuś coś nie podoba, to jest jego problem. Życzę miłego dnia wszystkim marudom, zrzędom i jadowitym żmijkom. P.S. Jutro dzień kobiet, toteż dla wszystkich fajnych kobitek wszystkiego naj!:)
dodał(a): ~FAN DZIENNIKARSKI / 16.03.2011 22:47
TYM DZIENNIKARZYNA JEST RAFAL PAWLOWSKI FOTKI PO DWOCH TYGODNIACH BRAWO JESZCZE RAZ BRAWO ALE TO NIE WSZYSTKIE CIEKAWOSTKI PANA RAFALA TEGO WIECZORU PEWNO TE NEWSY ZOSTAWIL SOBIE NA POZNIEJ ZENADA JAK IMPREZA ZAMKNIETA TO ZAMKNIETA NA RYBY LEPIEJ NA RYBY
dodał(a): ~Inny dziennikarz / 01.05.2011 14:47
Na pewno była zamknięta a dziennikarze robili zdjęcia z ukrycia. Osoby, które pozowały wprost do aparatu na pewno nie widziały, że robi się im zdjęcia. Idąc Twoim tokiem myślenia zaraz dowiemy się, że to fotomontaż. Jeśli jest to impreza zamknięta to się na nią dziennikarzy nie zaprasza.
Dodaj opinię:
captcha

Kod z obrazka:
*Pole wymagane
Nick:
*Pole wymagane
Treść: