Awansowali na drugie miejsce

Podopieczni Zbigniewa Smółki pokonali Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:1. Bramki dla świdniczan zdobyli Jacek Fojna i Dariusza Filipczak. Dzięki temu zwycięstwu zawodnicy Polonii awansowali na drugie miejsce w tabeli III ligi.

Pierwsza bramka tego spotkania padła w 21. minucie. Efektownym strzałem z 30 metrów popisał się Jacek Fojna. W 31 minucie było już 2:0. Po szybkiej kontrze świdniczan Fojna zagrał piłkę między zawodnikami gości do Józefowicza. Ten przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i zagrał ją do wbiegających w pole karne Filipczaka. Zawodnik Polonii

Polonia/Sparta Świdnica – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:1 (2:1) Bramki: Fojna (21), Filipczak (32) oraz Kowalczyk (39).

Polonia/Sparta: Molka – Solarz, Sudoł, Bielski, Kotlarz, Goździejewski (59 Woźniak), Filipczak, Fojna, Józefowicz (81 Łuczak), Urban (46 Szczur), Kosztowniak (68 Hajdamowicz).