Będą szaleć na hałdzie

Będą szaleć na hałdzie

w Sport

23 maja w niepowtarzalnej scenerii wałbrzyskiej góry „Chełmiec" oraz największej na Dolnym Śląsku hałdy „Wiesław" odbędą się zawody motocrossowe „MOTOHAŁDA" – cyklu: Cross Country Pucharu Dolnego Śląska i Pucharu Prezydenta Wałbrzycha.

– Zawodnikom zapewniamy niesamowite emocje, atrakcje i nagrody jakich jeszcze nie było – zapewniają organizatorzy z Wałbrzyskiego Stowarzyszenia Motocyklowego „Chełmiec".

Jak podkreślają, atrakcyjne położenie naszego miasta oraz ukształtowanie terenu sprawia, że jest ono wymarzonym miejscem do uprawiania sportów żużlowych, motocrossowych czy enduro.

– Zawodnikom biorącym udział w zawodach gwarantujemy dobra zabawę, niesamowite wrażenia, widowiskową i wyjątkową trasę poprowadzoną na jednej z największych hałd na terenie Dolnego Śląska – mówią organizatorzy imprezy. – Każdy znajdzie coś dla siebie: strome podjazdy, szybkie zjazdy i odcinki techniczne. Wyjątkowy będzie również start, odbędzie się on bowiem na stadionie Victoria, przy ul. Sportowej w Wałbrzychu.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top