Będą walczyć o przetrwanie

Siatkarze Victorii Wałbrzych przegrali gładko 0:3 z Politechniką Opolską. Teraz podopieczni Janusza Ignaczaka bronić będą się przed spadkiem w meczach barażowych.

Patrząc na zespół gości można było odnieść wrażenie, że siatkarze z Opola grali na większym luzie. Wałbrzyszanie chyba za bardzo i za szybko chcieli odskoczyć przeciwnikom. W pierwszych dwóch setach wyrównana walka toczyła się tylko do stanu 7:7. Później Politechnika systematycznie zwiększała przewagę. W pierwszym secie wygrała do 19. W kolejnej odsłonie pozwoliła ugrać Victorii 20 punktów. Nadzieje kibiców odżyły w trzecim secie, gdy wałbrzyszanie prowadzili trzema oczka i tyle samo mieli do zakończenia go na swoją korzyść. Niestety to goście zdobyli nie tylko trzy, a nawet sześć kolejnych punktów z rzędu i wygrali zasłużenie cały mecz 3:0. Victoria Wałbrzych – Politechnika Opolska 0:3 (19:25, 20:25, 22:25)