Bzura lepsza od Victorii

Siatkarze Bzury odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Victorią Wałbrzych. Wałbrzyscy siatkarze znów nie wykorzystali atutu własnej hali i dopingu publiczności.

To czarny weekend dla wałbrzyskiego sportu. Dwie godziny prze spotkaniem siatkarzy w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji polegli koszykarze, którzy przegrali z Zastalem Zielona Góra. Patrząc na grę wałbrzyszan w pierwszym secie można było wierzyć, że to będzie wyrównane spotkanie. Po zaciętej walce Victoria przegrała 24:26. Druga odsłona to prawdziwy pogrom wałbrzyszan. Bzura pokonała nas różnicą 10 punktów (25:15). Przebudzenie nastąpiło w trzecim secie, który wygraliśmy do 19. Gdy wydawało się, że wróciliśmy do gry, goście pokazali nam jak powinno sie grać, by zwyciężać. Utrzymując bezpieczną przewagą wygrali czwarty, ostatni set 25:21 i cały mecz 3:1.