Chlebda pozostaje trenerem Górnika

Chlebda pozostaje trenerem Górnika

w Sport

Po przegraniu piątego meczu z rzędu Arkadiusz Chlebda, trener Górnika Invest-Park Trans Wałbrzych, oddał się do dyspozycji Zarządu Klubu. Działacze postanowili jednak o pozostawieniu szkoleniowca na dotychczasowej pozycji.

Czara goryczy trenera naszych koszykarzy przelała się po niedzielnej porażce Górnika Invest-Park Trans z WKK Wrocław różnicą aż 20 punktów. Frustracja popularnego „Arona" nie może jednak dziwić, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż po 30 minutach niedawnej potyczki wałbrzyszanie prowadzili 1 punktem, aby w ostatniej kwarcie całkowicie zaprzepaścić szanse na odniesienie pierwszego zwycięstwa w sezonie. Za cały komentarz wystarczy zresztą wynik czwartej ćwiartki, która zakończyła się wygraną wrocławian 28:7. Tym samym zamiast cieszyć się z wygranej nasi musieli przełknąć kolejną niezwykle gorzką pigułkę.

Górnik Invest-Park Trans Wałbrzych – WKK II Wrocław 58:78 (24:20, 10:10, 17:20, 7:28)

Górnik: Stochmiałek 20, Wieczorek 8, Buczyniak 7, Murzacz 7, Borzemski 0 oraz Fedoruk 9, Maryniak 7, Myślak 0, Narnicki 0, Kołodziej 0. Trener: Arkadiusz Chlebdatekst i fot. Bartłomiej Nowak

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Go to Top