Chrobry Górnik Wałbrzych 4:1 - live

Chrobry Górnik Wałbrzych 4:1 – live

w Galeria/Sport

Odliczamy minuty do startu. Kibice wałbrzyskiego Górnika dotarli już do Głogowa. Żaden z nich jeszcze nie został wpuszczony na stadion. Najprawdopodobniej wejdą dopiero po pierwszym gwizdku sędziego.

Jak udało nam się dowiedzieć przed meczem, do Głogowa, oprócz zorganizowanej grupy kibiców biało-niebieskich, dodatkowo indywidualnie przyjechało jeszcze co najmniej dwustu sympatyków Górnika. Jako pierwsi na boisko wybiegli podopieczni Roberta Bubnowicza, którzy od 15 minut intensywnie się już rozgrzewają. Sektor głogowian wypełniony jest po brzegi. Początek spotkania o 16.30. Zaraz potem następna relacja. 1 MINUTA SPOTKANIA – rozpoczął się mecz Chrobrego Głogów z wałbrzyskim Górnikiem. Wciąż organizatorzy spotkania nie wpuszczają na stadion biało-niebieskich. Sektory głogowian wypełnione są po brzegi. Przed meczem piłkarze obu drużyn uczcili minutą ciszy śmierć ofiar pod Smoleńskiem. Wracamy za kilka minut. 10 MINUTA SPOTKANIA – po szybkim kontrataku Górnik Wałbrzych stracił bramkę. Egzekutorem był Konrad Węglarz. 14 MINUTA SPOTKANIA – na stadion wpuszczani są kibice wałbrzyskiego Górnika. Biało-niebieskich w dopingu wspomagają fani Polonii Świdnica ubrani w biało-zielone szaliki. 20 MINUTA SPOTKANIA – Górnik Wałbrzych nie przeprowadził ani jednej akcji zakończonej strzałem na bramkę Chrobrego Głogów. Tymczasem gospodarze rozegrali dwie kolejne groźne akcje, po których padły strzały w światło bramki Górnika. Bardziej zacięty pojedynek jest obecnie na trybunach sympatyków obu drużyn. 25 MINUTA SPOTKANIA – w ciagu trzech ostatnich minut Górnik dwa razy strzelał w bramkę rywala. Za pierwszym razem z rzutu wolnego piłka przeleciała nad poprzeczką. Po chwili, po ładnej akcji w polu bramkowym, o kilkanaście centymetrów ominęła prawy słupek bramki Chrobrego. 29 MINUTA SPOTKANIA – Daniel Winke po indywidualnej akcji i wejściu w pole karne rywala był bardzo bliski strzelenia wyrównującej bramki. W ostatniej chwili szarżującego Daniela zatrzymał bramkarz Chrobrego Głogów. 37 MINUTA SPOTKANIA – niestety biało-niebiescy stracili drugiego gola w spotkaniu z Chrobrym Głogów. Do piłki wybitej przez Wodzyńskiego dobiegł jeden z piłkarzy Chrobrego Głogów i z bliskiej odległości pokonał bramkarza wałbrzyszan. 43 MINUTA SPOTKANIA – żółtą kartkę przed polem karnym otrzymał Marcin Morawski. W końcówce pierwszej połowy wałbrzyszanie znów zostali zepchnięci do obrony. PRZERWA – sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania Chrobrego Głogów z Górnikiem Wałbrzych. Po 45 minutach wałbrzyszanie przegrywają 0:2. Przypomnijmy żółtą kartką w zespole gości ukarany został Marcin Morawski. Żaden z wałbrzyskich kibiców, mimo przerwy, nie opuszcza stadionu. Ubrani w białe koszulki fani Górnika trzymani są w specjalnej klatce. 48 MINUTA SPOTKANIA – sędzia wstrzymał grę po tym jak kilka sekund po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę sympatycy biało-niebieskich rzucili setki serpentyn na murawę boiska. Po trzech minutach służby porządkowe uprzątnęły kilometry taśm na bieżnię wokół boiska i rozpoczęto grę. 54 MINUTA SPOTKANIA – najprawdopodobniej trener Robert Bubnowicz przeprowadził męską rozmowę z piłkarzami Górnika, którzy po rozpoczęciu drugiej połowy wciąż atakują bramkę Chrobrego. Najwięcej akcji toczy się w środku boiska. Teraz przed szansą strzelenia trzeciej bramki są gospodarze, którzy wykonują rzut rożny. 63 MINUTA SPOTKANIA – po zagraniu ręką w polu karnym przez jednego z obrońców Chrobrego bramkę kontaktową zdobywa Piotr Przerywacz. 67 MINUTA SPOTKANIA – piłkarze Chrobrego Głogów byli bardzo bliscy strzelenia trzeciej bramki. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego do piłki dobiegł jeden z głogowian, który z czterech metrów przestrzelił bramkę bronioną przez Wodzyńskiego. 74 MINUTA SPOTKANIA – wciąż Górnik nie może strzelić wyrównującej bramki. Mimo ataków gości głogowianie mądrze rozgrywają piłkę w środku pola co chwilę przeprowadzając groźne kontrataki. Trener Robert Bubnowicz zdecydował się zdjąć z pola w ostatnim kwadransie spotkania Dominika Janika. 79 MINUTA SPOTKANIA – biało-niebiescy tracą trzecią bramkę w meczu z Chrobrym. Do piłki wybijanej przez Wodzyńskiego w polu karnym jako pierwszy dobiegł napastnik gospodarzy, który bez żadnych problemów z kilku metrów trafił do pustej bramki. Piłkarze Górnika domagali się faulu na naszym bramkarzu. 86 MINUTA SPOTKANIA – wynik wciąż bez zmian. Chrobry nadal groźnie atakuje bramkę Górnika. Wodzyński co kilka minut musi ratować wałbrzyszan przed kolejną utratą bramki. Biało-niebiescy sporadycznie szukają szans na drugiego gola w akcjach z kontrataku. 93 MINUTA SPOTKANIA – Górnik traci czwartą bramkę w spotkaniu z Chrobrym. Podobnie jak w poprzednich akcjach gol został strzelony z kilku metrów po zamieszaniu w polu karnym. Sędzia właśnie zakończył spotkanie. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM INTERNAUTOM, KTÓRZY KIBICOWALI GÓRNIKOWI NA ŁAMACH NASZEGO PORTALU. Jeszcze dzisiaj wieczorem obszerna fotorelacja ze spotkania. PO MECZU ROBERT BUBNOWICZ – TRENER GÓRNIKA POWIEDZIAŁ: "Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Oni bezlitośnie wykorzystali wszystkie nasze błędy. Moim zdaniem przy trzeciej bramce dla Chrobrego był faul na naszym bramkarzu. Przyjechaliśmy tu z nastawieniem, aby wygrać. Stało się inaczej".