Co dalej z Elmotem?

Co dalej z Elmotem?

w Sport

Firma Remy Automotive Poland w obliczu kryzysu gospodarczego musiała zrezygnować z sponsorowania Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Elomot. Na szczęście rozgrywana na Dolnym Śląsku 37 edycja odbędzie się. W tym roku pod nazwą 37 Rajd Elmot – Krause.

Zawody na Dolnym Śląsku zainaugurują tegoroczne zmagania cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowego Pucharu Polski. Udało się to dzięki świdnickiej firmie Krause, która jest z zawodnikami i kibicami od kilku lat.

37 Rajd Elmot-Krause to prawdziwy klasyk w gronie asfaltowych eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tegoroczna edycja zaplanowana jest na 14-16 maja 2009 roku. Oficjalny start odbędzie się 15 maja na stadionie świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Piątkowe zmagania przewidziane są dla zawodników z Mistrzostw Polski. W sobotę na rajdowych trasach pojawi się najliczniejsza ilość załóg, gdyż ścigać się będą teamy zarówno z RSMP jak i RPP w ramach 3 Rajdu Świdnickiego. Metę zaplanowano również na stadionie OSiR-u.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top