Co oni wyprawiali!!! - zobacz foto

Co oni wyprawiali!!! – zobacz foto

w Aktualności/Galeria

Jazda na dwóch kołach samochodem, skoki motocyklem na kilkanaście metrów w górę i przez płonące obręcze z dachu auta. A na koniec podpalenie kaskadera i demolka w wykonaniu Monster Trucków. Takiego pokazu jeszcze Wałbrzych nie widział.

Żałować może każdy, kto nie przyjechał na występ grupy Flott Cascaders Team. Na stadionie przy ulicy Ratuszowej grupa kaskaderów stworzyła w piątek wielkie show. Popis ich niewiarygodnych umiejętności czasami wręcz „mroził krew w żyłach”, ale kolejne brawa dopingowały specjalistów do jeszcze trudniejszych tricków. Widzowie mogli zobaczyć m.in. jazdę samochodami na dwóch kołach, drifting, poślizgi, skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem, wyścigi rzymskie, przejazdy przez płonące ściany, jazdę z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Track czy strzał do pędzącego samochodu z bazooki. Kto nie był niech żałuje, a na 100 zdjęciach poniżej zobaczy, co stracił. Fotorelację rozpoczynamy od wręczenia przez organizatorów wejściówek dla naszych Czytelników, krótkiego treningu kaskaderów, a kończymy na … Zobaczcie na zdjęciach sami.
P.S. Dziennikarze portalu www.wiadomosciwalbrzyskie.pl dziękują organizatorom za pomoc w realizacji materiału, bilety dla Czytelników oraz gratulują każdemu kaskaderowi zaangażowania w poszczególne elementy pokazu. Materiał video z widowiska, które stworzyli na stadionie na Białym Kamieniu znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Stawiają na kierunki techniczne

Popularyzacja kierunków technicznych na uczelniach wyższych była głównym celem konferencji zorganizowanej przez

Zagrali dla Dawida

Ponad 40 tys. złotych zebrali organizatorzy festynu charytatywnego „Gramy dla Dawida”, który

Waligóra Run Cross 2018

Blisko 200 zawodników ukończyło Waligórę Run Cross – jeden z najtrudniejszych biegów

Mają obiekt marzeń

Dziesiątki zawodników, młodzież szkolna, kibicie i zaproszeni goście w słoneczną wrześniową sobotę
Go to Top