Czas na rewanż

W sobotę 27 lutego o godzinie 16.30 Górnik Wałbrzych podejmie w hali OSiR-u drużynę KS Spójnia Stargard Szczeciński. Biało – niebieskim znów przyda się doping kibiców dlatego każdego sympatyka koszykówki zapraszamy na ten mecz.

W meczu w Stargardzie Szczecińskim biało – niebiescy ulegli różnicą aż 20 oczek 82:62. Wynik nie odzwierciedla jednak różnicy klasy zespołów. W drugiej kwarcie Górnicy potrafili odrobić stratę dziewięciu oczek z pierwszych 10 minut gry i wyjść na prowadzenie. W meczy w Wałbrzychu Górnicy muszą pilnować najlepszego zawodnika gości Huberta Mazura. Teraz, będąc na fali i niesieni dopingiem setek kibiców, nasi koszykarze powinni skutecznie zrewanżować się Spójni za porażkę na ich parkiecie.