Czy otrzymają Klucz Sukcesu?

Czy otrzymają Klucz Sukcesu?

w Gospodarka

Gmina Czarny Bór została nominowana w konkursie Dolnośląski Klucz Sukcesu" za 2014 rok w kategorii „Dla najbardziej gospodarnej gminy wiejskiej". Uroczysta Gala, na której zostaną ogłoszone wyniki odbędzie się w 18 czerwca w Zgorzelcu. Wówczas poznamy laureatów.

Dolnośląski Klucz Sukcesu to najwyższe, regionalne wyróżnienie, przyznawane corocznie przez Kapitułę Wyróżnienia, cieszące się dużym zainteresowaniem i uznaniem w środowiskach gospodarczych, kulturalnych i samorządowych Dolnego Śląska. Jeden z ważniejszych elementów promujących oraz integrujących Dolny Śląsk. Dla nagrodzonych jest cenionym godłem promocyjnym, a laureaci szczycą się zdobyciem Dolnośląskiego Klucza Sukcesu.

Wyróżnienie przyznawane jest corocznie od 1997 r. W latach 1997-2012 odbyło się już 16 edycji konkursu, każda zakończona uroczystym finałem w jednym ze znanych dolnośląskich miast. Nagrodami dla laureatów konkursu są statuetki Dolnośląskiego Klucza Sukcesu (projekt: artysta plastyk Jerzy Jerych), kute przez artystę kowala Pana Ryszarda Mazura honorowego klucznika miasta Wrocławia.

Przypomnijmy: W 2012 roku nasz portal był jedynym w województwie, który dostał się do finału XVI edycji Dolnośląskiego Klucza Sukcesu. Nie udało by nam się tego osiągnąć, gdyby nie Czytelnicy, którzy każdego dnia pomagają nam budować największe internetowe centrum informacji o regionie. Dziękujemy Wam bardzo. Więcej TUTAJ

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Odnowa Dolnośląskiej Wsi

Ponad 20  gmin z regionu wałbrzyskiego otrzymało dotacje na przyjazne mieszkańcom zagospodarowanie

Budują centrum przesiadkowe

Gmina Głuszyca rozpoczęła kolejną dużą inwestycję, która przyczyni się poprawy komfortu życia
Go to Top