Dark Dog jest wielki!

Górnik Nowe Miasto pokonał Olimpię Węgliniec, 92:75. Tym samym awans do turnieju półfinałowego stał się już faktem.

Przewaga Dark Doga nie podlegała żadnej dyskusji. Podopieczni Ewy Smaglińskiej i Mieczysława Młynarskiego prowadzili od początku tego spotkania. Zaczęli od 7:0. Chwilę później było już 10:0. Wówczas goście zaczęli zdobywać pierwsze punkty. Do przerwy na tablicy wyników było 58:28. Trzydzieści punktów na plusie pozwoliło trenerom wprowadzić drugą piątkę. Rezerwowi wykorzystali swoje "pięć minut". Mimo że nie utrzymali wysokiej przewagi z pierwszych dwóch kwart, mecz zakończył sie wynikiem 92:75. Tym samym awans do turnieju półfinałowego stał się już faktem.