Dark Doga – Sudety II J.Góra 56:73

W drugim meczu w III lidze koszykarze Dark Doga Nowe Miasto Wałbrzych odnieśli swoje pierwsze upragnione zwycięstwo 56:73 z II zespołem Sudetów Jelenia Góra.

Spotkanie do przerwy było bardzo wyrównane i po 20 minutach oba zespoły schodziły z parkietu przy remisie po 39. Trzecia kwarta rozpoczęła się bardzo dobrze dla Sudetów II, które w 25 minucie wygrywały już 48:41, jednak od tego momentu nastąpił niedobry okres gry jeleniogórzan co wykorzystali zawodnicy Dark Doga Nowe Miasto i odskoczyli na kilkupunktową przewagęi w 37 minucie wygrywali już 62:50. W końcówce jeleniogórzanie próbowali jeszcze desperacko odwrócić losy meczu faulami taktycznymi oraz rzutami za trzy punkty, jednak wobec ich słabej skuteczności w tym elemencie gry nie przyniosło to dobrego skutku i goście z Wałbrzycha wygrali mecz z Sudetami II 73:56.Górnik Nowe Miasto: Łabiak 24, Kołodziej 16, Karwik 13, Sujka 7, Myślak 5, Kaliński 4, Borzemski 4, Kozłowski, Łuczak, Adranowicz, Wincek po 0