Dobre występy Michała

W ostatnim miesiącu wałbrzyski zawodnik Michał Szymczak startował w trzech turniejach squasha.

W pierwszym turnieju w klubie Hasta La Vista we Wrocławiu, kat B+ zajął siódme miejsce, startowało ponad 40 zawodników, wyprzedzili go zawodnicy z czołówki polskiego squasha seniorów. Michał wygrał 4 mecze, dwa niestety przegrał. Później było tylko lepiej,we wrocławskim klubie REDECCO , turniej kat C Michał spisał się bardzo dobrze, w stawce ponad 40 zawodników zajął I miejsce. Ostatni turniej Michał rozegrał na własnym podwórku. W wałbrzyskim klubie – turniej kat B, uczestniczyło 23 zawodników, Michał po bardzo ciężkiej walce w finale zajął pierwsze miejsce.