Dobry występ w Pucharze Polski

Michał Bobrowski w kategorii senior (90 kg) oraz Miłosz Bochenek (senior – 60 kg), zawodnicy klubu K.O. GYM Świebodzice, zwycięzcami w swoich kategoriach w Pucharze Polski w Sanda, który odbył się w hali ursynów w Warszawie.

Była to dyscyplina pokazowa na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Walka w Sanda to walki kickboxerskie, w której dozwolone są obalenia i rzuty jak w zapasach. Swoje kategorie wagowe i wiekowe wygrali Michał Bobrowski oraz Miłosz Bochenek. Na drugim miejscu podium stanął Arkadiusz Osienienko (60 kg). Trzecie zajęli: Marcin Angiel (75kg senior), Łukasz Baran (85 kg senior) oraz Artur Gałecki (junior 65 kg). Turniej odbył się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki,Polskiego Związku Wushu. Przed zawodnikami ze Świebodzic kolejne mistrzostwa. W dniach 6-7 grudnia odbędą się Mistrzostwa Polski w Thai-boxingu pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Natomiast na Białorusi w Grodnie rozgrywane będą Mistrzostwa Obwodu Grodzieńskiego Thai-boxing. Tam wystartuje Jarosław Zawodni z K.O. Gym Świebodzice.