Dobry występ wałbrzyskich skarbowców

Cztery medale zdobyli pracownicy wałbrzyskiego urzędu skarbowego podczas XII Mistrzostw Polski Skarbowców.

Zawody rozgrywane były w Lublinie. Skarbowcy rywalizowali w wielu dyscyplinach sportowych, m.in. w biegach przełajowych, skoku w dal, strzelaniu, pływaniu, badmintonie, piłce nożnej i siatkowej, tenisie ziemnym i stołowym. Reprezentacja Urzędu Skarbowego w Wałbrzychu zdobyła ogółem 4 medale w tym: 2 złote i dwa srebrne. W klasyfikacji ogólnej na 169 startujących jednostek zajęła 17 miejsce. Dwa złote krążki wywalczyła dla nas Ewa Krzywoń – Korba (łącznie trzy medale). Jeden srebrny – Mariusz Głosek. Główne trofeum Mistrzostw Polski Skarbowców w Lublinie- Puchar Ministra Finansów zdobył po raz czwarty Urząd Skarbowy w Elblągu, drugie miejsce w Mistrzostwach zdobył Urząd Kontroli Skarbowej w Lublinie. Trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej wywalczył Urząd Skarbowy w Sierpcu.