„Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury”

w Czarny Bór

Julia Kożuch, uczennica klasy VIIIA Gminnego Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Czarnym Borze zajęła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Dolnym Śląsku „Dolnośląskim Szlakiem – cuda natury i architektury” w kategorii nagroda specjalna za prezentację.

Konkurs zorganizowany został w ramach konkursów „Wędrówki szlakiem wartości” przez Szkołę Podstawową nr 29 we Wrocławiu oraz Fundację PAX ET BONUM i objęty jest patronatem Prezydenta Wrocławia, Marszałka Dolnośląskiego, Wojewody Dolnośląskiego, Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych i Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Finał konkursu odbył 4 czerwca poprzez portal testowy online. Brała w nich udział szóstka uczennic z Czarnego Boru: Magda Borowska, Nina Czyżowska, Martyna Hyży, Julia Kożuch, Kinga Majkrzak, Wiktoria Walczak, które zmagały się z pytaniami konkursowym. – Pierwsze miejsce Julii Kożuch jest kolejnym sukcesem naszej uczennicy w tym konkursie. Przypomnijmy Julia zajęła I miejsce również w zeszłorocznej edycji – mówią z dumą nauczyciele.

Tags:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Czarny Bór

Dożynki i Święto Pieroga

Tradycyjne, Czarnoborskie Dożynki, wielobarwne stoiska ze swojskim jadłem oraz legendarne Dolnośląskie Święto

Zawody rowerowe MTB

Aż 130 zawodników stanęło na starcie zawodów rowerowych, które rozegrano nad zalewem

Spółdzielnia powołana

W siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Czadrowie odbyło się zebranie założycielskie Spółdzielni Energetycznej
Go to Top