Dotknij Szaniawskiego

Dotknij Szaniawskiego

w Kultura

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu 2 kwietnia o godzinie 13.00 zaprasza wszystkich, którzy chcą zobaczyć teatr ,,od kulis". Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji ,, Dotknij Teatru". Udział bezpłatny.

Wszystko rozpocznie się od zwiedzania teatru. Podczas wycieczki zostaną przedstawione pracownie, zaplecze produkcyjne spektakli i ludzi, którzy pracują nad przygotowaniem przedstawień. Uczestnicy dowiedzą się m.in. kim jest inspicjent, za co odpowiada maszynista i garderobiana. Będzie to również okazja do tego, aby zobaczyć na żywo jak tworzy się przedstawienie. Kluczowym punktem programu będzie udział we fragmencie próby wznowieniowej do spektaklu „Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)", która opatrzona zostanie komentarzem reżyserki Anety Groszyńskiej. Dla uczestników akcji „Dotknij Teatru" bilety w specjalnej cenie na spektakle, które będą grane w weekend: „Męczennicy" (reż. A. Augustynowicz) – 2 kwietnia br. lub „Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)" – 3 kwietnia br. Projekt „Dotknij Teatru" już po raz siódmy towarzyszy obchodom Międzynarodowego Dnia Teatru. Organizatorami są Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Celem akcji jest stworzenie twórczego spotkania artystów teatru i widzów poprzez różnorodne działania. Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia: Biuro Współpracy z Publicznością: tel. 74 64 88301 (03)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Ścisła teatralna czołówka

Zakończyły się 20-te Jubileuszowe Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne Teatrrrałki w Jeleniej Górze. Teatrrrałki

O!PLA

Dzień Flagi oraz Święto Konstytucji 3-go Maja tuż, tuż nic więc dziwnego,
Go to Top