Dziewiąta Mini Setka

Dziewiąta Mini Setka

w Sport

Już 7 czerwca br. zapraszamy wszystkich miłośników biegania na najwyżej położony stadion w Polsce znajdujący się w Boguszowie-Gorcach przy ul. Kusocińskiego gdzie odbędzie się Dziewiąta Mini Setka.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Zgłoszenia grupy/drużyny/reprezentacji szkoły przyjmowane będą drogą pocztową, faxem lub e-mailem na adres organizatora do dnia 31.05.2013 roku. W „9 MINI SETCE" każda ze szkół może być reprezentowana przez: przedszkola – brak ograniczeń ilościowych, szkoły podstawowe – max 5 dziewcząt i 5 chłopców, w każdej z kategorii wiekowych (klasy I-VI) oraz szkoły gimnazjalne – max 8 dziewcząt i 8 chłopców, w każdej z kategorii wiekowych (klasy I-III.).W przypadku zgłoszeń indywidualnych – zawodnika zgłasza rodzic lub opiekun prawny. Uczestnicy rywalizować będą na odcinkach od 100 metrów do 3 kilometrów (gimnazja). Poniżej program zawodów.

Program Zawodów

09.00 – 10.00 – Zapisy w Biurze zawodów10.30 – 13.40 – Starty w poszczególnych kategoriachok. godz. 11.45 – Ceremonia dekoracji roczników 2005 i młodszychok. godz. 14.00 – Ceremonia dekoracji pozostałych kategoriiok. godz. 14.20 – Zakończenie imprezy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Młodzi w bulach

Młodzi w bulach

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz
Go to Top