Filharmonia Dowcipu w Wałbrzychu

Filharmonia Dowcipu w Wałbrzychu

w Aktualności

To będzie wielkie widowisko muzyczne opowiedziane przez wybitnych instrumentalistów i wokalistów klasycznych językiem współczesnego człowieka. Największe hity operowe i symfoniczne brzmią niczym przeboje napisane dzisiaj, a grane przez ten jedyny na świecie, niezwykły zespół , tworzą wybuchową mieszankę emocjonalną.

Już 24 kwietnia w hali Aqua – Zdrój gościć będziemy Filharmonię Dowcipu Waldemara Malickiego. W tym dniu w specjalnym programie zderzy się muzyka klasyczna i rozrywkowa z kabaretowym humorem i lekkością, dając zupełnie nową jakość. Oryginalne aranżacje, profesjonalizm ich wykonania i zaskakujące pointy sprawia, że będzie to widowisko bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju. O wysoki poziom dwugodzinnego show zadba sztab specjalistów w swoich dziedzinach, zapewniając najwyższą jakość dźwięku i imponujących świateł, a przede wszystkim kilkunastoosobowa orkiestra, wybitni soliści oraz niezastąpiony lider i narrator – Waldemar Malicki.

Bilety w internecie na stronie www.kulturairozrywka.pl oraz w kasie Filharmonii Sudeckiej ul. Słowackiego 4, recepcji Hotelu Aqua Zdrój ul. Ratuszowa 6, WOK ul. Wysockiego 29, sieci sklepów EMPiK / Media Markt. Informacje i zamówienia grupowe tel. 77 441 05 33.

Do wygrania mamy jedno podwójne zaproszenie. Prześlij maila o treści Filharmonia Dowcipu na adres: redakcja@wiadomosciwalbrzyskie.pl podając swoje imię, naziwsko i numer telefonu. Spośród zgłoszeń wylosujemy zwycięzcę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Aktualności

Piłeś?Nie jedź!

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha,
Go to Top