Fotorelacja: Dark Dog - Top Bolesławiec

Fotorelacja: Dark Dog – Top Bolesławiec

w Galeria/Sport

Nie zawiedli licznie zgromadzonych w hali walbrzyskiego OSiR-u kibiców, koszykarze Dark Doga. Zespół z Nowego Miasta gładko pokonał Alder Top Bolesławiec 97:70

To było prawdziwe, sportowe widowisko. Dark Dog, ku uciesze licznie zgromadzonych kibiców, grał efektownie i efektywnie. nie zabrakło indywidualnych wejść pod kosz oraz kilku prób wsadów. wynik spotkania nie był zagrożony, ani przez chwilę. Gospodarze prowadzili od pierwszego gwizdka. Po 10 minutach gry wypracowali sobie już 8 punktową przewagę, którą systematycznie powiększali. Do przerwy Dark Dog prowadził różnicą 15 oczek. W trzeciej kwarcie dobili rywala wygrywając 21:11. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 97:70. Najwięcej punktów dla Dark Doga zdobył Maciej Łabiak (26 pkt.)