Fotorelacja: Górnik - Chojnowianka 2:1

Fotorelacja: Górnik – Chojnowianka 2:1

w Galeria/Sport

Górnik PWSZ Wałbrzych pokonał Chojnowiankę Chojnów 2:1. To był ostatni mecz biało – niebieskich u siebie. Wyjazdowe spotkanie do Bolesławca nie zmieni faktu, że awansowaliśmy do III ligi. Nigdy więcej w IV lidze!.

Pierwszą bramkę zdobył już w 9 minucie spotkania Szczepan Mączyński. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyżył Rytko, który wykorzystał błąd bramkarza gości. W 86 minucie Górnik mógł prowadzić 3:0. Sędzia liniowy uznał jednak, że gol zdobyty przez Konarskiego  padł ze spalonego. Minutę później goście zdobyli kontaktowego gola. Do siatki wałbrzyszan trafił Zwierz. Po pięciu kolejnych minutach sędzia prowadzący spotkanie zakończył mecz. Szczęśliwi kibice wybiegli na murawę dziękując naszym piłkarzom za cały sezon. Brawa otrzymał również  podrzucony kilkakrotnie do góry przez fanów, trener Robert Bubnowicz. Górnik PWSZ Wałbrzych – Chojnowianka Chojnów 2:1.