Fotorelacja: Górnik - Pogoń 5:1!

Fotorelacja: Górnik – Pogoń 5:1!

w Galeria/Sport

Piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali aż 5:1 Pogoń Oleśnicę. Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył Adrian Moszyk.

Napastnik biało – niebieskich zaliczył hattricka jeszcze w pierwszej połowie. Mecz Górnicy rozpoczęli mocnym atakiem. Już w trzeciej minucie spotkania przed szansą strzelenia gola stanął Dominik Janik. Piłka o kilkanaście centymetrów minęła jednak bramkę gości. W 13 minucie na listę strzelców po raz pierwszy wpisał się Adrian Moszyk. Nasz napastnik wykorzystał błąd obrońcy z Oleśnicy, który źle podał do swojego bramkarza. Pięć minut później był już remis. Po utracie gola gospodarze rzucicli się do ataku. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy do siatki piłkarzy z Oleśnicy dwukrotnie trafił Moszyk, zaliczając hattricka. Po zmnianie stron biało – niebiescy kontrolowali przebieg spotkania. Mądra obrona i szybkie kontrataki przyniosły rezultat. W 56 minucie bramkę dla wałbrzyszan strzeliłi Grzegorz Michalak. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał sie jeszcze Michał Starczukowski, który do siatki bramkarza z Oleśnicy trafił zaledwie po 120- sekundach od wejścia na boisko.Górnik PWSZ Wałbrzych – Pogoń Oleśnica 5:1