Fotorelacja: Górnik remisuje z Promieniem

Remisen 2:2 zakończyło się spotkanie Górnika PWSZ Wałbrzych z Promieniem Żary. Gospodarzom zabrakło czasu, aby odrobić straty z pierwszej połowy. Poniżej blisko 120 zdjęć z meczu. Zapraszamy

Spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. Już w 10 minucie meczu bramkę dla Płomienia zdobył Szymon Patyna. Mimo prób szybkiego wyrównania wyniku to zawodnicy z Żar strzelili kolejnego gola. W 33 minucie do naszej bramki trafił Łukasz Czyżyk. Strzał Czyżyka całkowicie zaskoczył Damiana Jaroszewskiego, a nawet działaczy z Żar, którzy nie mogli w pierwszej chwili uwierzyć, że prowadzą w Wałbrzychu już 2:0. Nie wiemy, co trener Robert Bubnowicz powiedział piłkarzom w szatni podczas przerwy, ale na pewno to podziałało. Po zmianie stron oglądaliśmy innych biało – niebieskich. Agresywnie walczących o każdą piłkę i w końcu skutecznie przeprowadzających akcje pod polem bramkowym rywala. Po jednej z nich w 51 minucie bramkę kontaktową zdobył Dominik Janik. 24 minuty później na 2:2 trafił Bartosz Konarski. Piłkarze z Żar bronili się całym zespołem przed utratą trzeciego gola, który wisiał w powietrzu. Górnik wciąż atakował rzadko pozwalając gościom wyjść z własnej połowy. Niestety mimo, że sędzia przedłużył mecz o kilka minut zabrakło nam czasu na strzelenie zwycięskiej bramki.Górnik Wałbrzych Promień Żary 2-2 (0:2) (Szymon Patyna 10, Łukasz Czyżyk 33, Dominik Janik 51, Bartosz Konarski 75)