Gónik rozbił Karkonosze - zobacz zdjęcia

Gónik rozbił Karkonosze – zobacz zdjęcia

w Galeria/Sport

Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali 4:0 mecz sparingowy z Karkonoszami Jelenia Góra. Bramki dla biało – niebieskich w spotkaniu, które rozegrano wczoraj na stadionie na Nowym Mieście strzelali Moszyk, Gross, Janik oraz Konarki.

Pierwszego gola dla Górnika zdobył już w 12 minucie, po podaniu Danilea Zinke, Adrian Moszyk. Kilka minut później mogli już wyrównać goście. Po strzale jednego z napastników Karkonoszy piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko. W 36 minucie meczu po dośrodkowaniu Marcina Morawskiego z rzutu rożnego do futbolówki najwyżej wyskoczył Michał Gross. Mocnym uderzeniem z pięciu metrów bez problemu pokonał bramkarza przyjezdnych. Po zmianie stron na boisko wszedł lider strzelców Górnika, Dominik Janik. Mimo kilku prób piłkę w bramce Karkonoszy umieścił dopiero w ostatniej minucie spotkania. Wcześniej z rzutu wolnego w spojenie poprzeczki z słupkiem strzelał Morawski, a w 80 minucie przed utrata gola uratował wałbrzyszan Jaroszewski. W doliczonym czasie gry na 4:0 wynik ustalił Konarski.

Górnik Wałbrzych – Karkonosze Jelenia góra 4:0