Górnik - Bałtyk 1:1 - zdjęcia

Górnik – Bałtyk 1:1 – zdjęcia

O 63 minucie meczu z Bałtykiem Gdynia Grzegorz Michalak chciałby zapewne jak najszybciej zapomnieć. Po jego błędzie padł gol dla gości. Natomiast 90 minutę spotkania na pewno zapamięta na długo. Jego uderzenie główką dało nam remis i kolejny punkt na koncie. Poniżej ponad 100 zdjęć z meczu. Zapraszamy

To nie było porywające widowisko. Akcji strzeleckich można byłoby policzyć na palcach jednej ręki. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zbudowała większej przewagi. Górnicy szukali swoich szans w kontratakach jednak goście świetnie bronili dostępu do swojej bramki. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie. Dokładnie w 63 minucie meczu, gdy Grzegorz Michalak niepotrzebnie wycofał piłkę w kierunku własnego pola karnego. Futbolówkę przejął Jakub Kaszuba i po minięciu Jaroszewskiego bez problemu trafił do pustej bramki. Po stracie gola wałbrzyszanie rzucili się do ataku. W 90 minucie meczu rzut rożny wykonywał Marcin Morawski. Najwyżej do piłki wyskoczył Grzegorz Michalak i precyzyjnym uderzeniem głową doprowadził do remisu. W ostatniej akcji tego spotkania gdynianie mogli zdobyć zwycięską bramkę, ale na posterunku stał Jaroszewski. Po chwili sędzia zakończył pojedynek. Górnik PWSZ Wałbrzych – Bałtyk Gdynia 1:1 (0:0)Bramki: 0:1 Jakub Kaszuba (68), 1:1 Grzegorz Michalak (90)

Górnik PWSZ: Jaroszewski, Kłak, Wojtarowicz, Przerywacz, D. Michalak, G. Michalak, Rytko (64 Duś), Morawski, Wepa, Zinke (48 Moszyk), Janik (67 Konarski). Trener: Robert Bubnowicz