Górnik - Chrobry: zobacz foto i video

Górnik – Chrobry: zobacz foto i video

Chrobry Głogów umocnił się na pozycji lidera w tabeli II ligi zachodniej. Sobotnia przegrana kosztowała nas również utratę drugiego miejsca. Teraz wiceliderem jest Warta Poznań. Poniżej zdjęcia i filmy. Zobacz fragmenty spotkania, doping kibiców Górnika oraz próbę wszczęcia awantury na parkingu Aqua Zdroju. Tylko u nas ponad 100 zdjęć ze spotkania.

To był trudny mecz dla biało – niebieskich. Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości. W polu karnym Górnika wciąż groźne akcje stwarzali Sędziak i Machaj. Być może mecz ułożyłby się inaczej, gdyby w 31 minucie Szuba zamiast próbować „wjechać” z piłką do bramki głogowian oddał strzał, gdy był kilka metrów sam na sam przed bramkarzem Chrobrego. Swoich sił uderzeniem z dystansu próbował Bartkowiak, ale nie były to uderzenia, które mogły zaskoczyć rywala. Po zmianie stron inicjatywę przejęli pomarańczowi. W 57 minucie od utraty gole ratuje nas obrońca, który wybija piłkę z linii bramkowej. Trzy minuty później Jaroszewski nie ma już żadnych szans, gdy mocnym uderzeniem pod poprzeczkę popisuje się Hałambiec. Po zdobyciu bramki Chrobry wciąż atakował. Kwadrans później było już 0:2, gdy piłkę dograną w pole karne technicznym strzałem uderzył Gancarczyk. Po tej akcji wiadomo było, że w tym dniu to goście cieszyć będą się ze zwycięstwa. Sobotnia przegrana kosztowała nas utratę pozycji wicelidera. Na drugie miejsce w tabeli awansowała Warta Poznań, które pokonała u siebie 2:1 Polonie Bytom. Poniżej zdjęcia i cztery filmy. Zobacz fragmenty spotkania, doping kibiców Górnika oraz próbę wszczęcia awantury na parkingu Aqua Zdroju. Tylko u nas ponad 100 zdjęć ze spotkania.