Górnik - Miedż 0:0 - relacja i blisko 100 zdjęć z meczu

Górnik – Miedż 0:0 – relacja i blisko 100 zdjęć z meczu

w Aktualności/Galeria

Górnik Wałbrzych bezbramkowo zremisował z Miedzią Legnica w wielkich derbach Dolnego Śląska. Poniżej relacja, którą na żywo robili nasi dziennikarze i blisko 100 zdjęć ze spotkania.

To będzie prawdziwa walka. Zarówno na boisku jak i trybunach. Jeszcze przed meczem kibice Górnika zapraszali na spotkanie wszystkich sympatyków biało – niebieskich i fanów zaprzyjaźnionych klubów. Transparenty promujące spotkanie można było zobaczyć m.in na wiadukcie kolejowych w Świdnicy. Zagorzałych sympatyków ma również Miedź można się spodziewać, że i ich fani przyjadą do naszego miasta. Początek spotkania o godzinie 15.00 Tylko u nas relacja na żywo. Wieczorem galeria zdjęć.Poinformuj znajomych i kibicuj na gorąco biało – niebieskim.

Godzina 15.00. Zaraz rozpoczyna się mecz. Górnik występują w składzie: Jaroszewski, Sawicki, Bartos, Wojtarowicz, Zawadzki, Rytko, Wepa, Morawski, Zinke, Maciejak, Orłowski. Na trybynach około 300 kibicóq z Legnicy. Ponad 1000 wałbrzyszan.

0"4 Rozpoczął się mecz. Kibice Miedzi przywitali brawami Orłowskiego,który grał kiedyś w ich klubie, a teraz występują w Górniku.

0"9 Na boisku bez zmian. Żadna z drużyn nie stworzyła sytuacji podbramkowej. Prawdziwa walka na głośne okrzyki na trybunach.

12 minuta Morawski upomniany przez sędziego. Mało brakował

23 minuta Bramkarza gości próbował zaskoczyć Orłowski, a sędzia pokazałby mu żółtą kartkę

14 minuta Maciejak ukarany żółtą kartą

18 minuta Rzut rożny dla Miedzi. Z dośrodkowania nic nie wyszło

26 minuta Górnik nie wykorzystał rzutu wolnego. Dośrodkowanie w pole karne gości wybili w pole obrońcy

29 minuta Morawski znów upomniany przez sędziego za faul. Większe widowisko na trybunach niż na boisku. Na stadionie w sumie około 3,5 tysiąca osób

31 minuta Groźna akcja w polu karnym Górnika. Jaroszewski broni strzał piłkarza Miedzi.

33 minuta Świetną sytuację na zdobycie bramki zmarnował Rytko

35 minuta Strzał Daniela Zinke z dystansu mija kilka metrów poprzeczkę gości

41 minuta Najwięcej akcji w środku pola. Mało w polu karnym gości

45 minuta Koniec meczu. Przy Ratuszowej bez bramek

46 minuta Rozpoczęła się druga połowa meczu. Oba zespoły grają w tych samych składach

48 minuta Faul na Maciejaku

50 minuta meczu Zawodnik Miedzi ukarany kartką za faul na Morawskim

52 minuta Rzut wolny dla Miedzi. Piłka mija poprzeczkę o kilka metrów

54 minuta Uderzenie Daniela Zinke mija lewy słupek bramki gości

60 minuta Goście próbują zaskoczyć bramkarza Górnika uderzeniami z dystansu

70 minuta Gra nabiera tempa. Miedź coraz częściej pod bramką Górnika. Wałbrzyszanie szukają szans w kontratakach

72 minuta Kolejny atak gości. Piłka mija poprzeczkę bramki, w której stoi Jaroszewski o kilkadziesiąt centymetrów

76 minuta Walka głównie w środku.

80 minuta meczu. Groźne dośrodkowanie w pole karne Górnika. Jaroszewski wyjściem z bramki przecina dośrodkowanie. W Miedzi już trzy zmiany

85 minuta. W sektorze kibiców Górnika płonie "flaga" w barwach Śląska Wrocław

89 minuta Zaraz sędzia zakończy mecz. Przed chwilą goście mieli szansę na zdobycie bramki

92 minuta Sędzia kończy mecz. Górnik Wałbrzych – Miedź Legnica 0:0