Górnik podejmuje Rozwój

Górnik podejmuje Rozwój

w Sport

Dzisiaj o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Ratuszowej Górnik Wałbrzych podejmie dziesiątą drużynę w tabeli II ligi Rozwój Katowice. Poniżej komunikat zarządu klubu przed spotkaniem.

Komunikat ws. organizacji w dniu 20-10-2012 r. o godzinie 15:00, meczu rozgrywek II ligi grupy zachodniej: Górnik Wałbrzych – Rozwój Katowice

 

"Informujemy, że impreza organizowana będzie wg. przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W związku z powyższym wszyscy uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości, a dzieci do lat 13 mogą uczestniczyć pod opieką osoby dorosłej. Udostępnione zostaną wszystkie „czynne" sektory(A,B,C,D,E,F). Każdy bilet będzie przyporządkowany do indywidualnego miejsca siedzącego, z którego zobowiązana jest korzystać osoba wpuszczona na stadion, na podstawie tego biletu.  Bilety w cenie 10 zł. normalny i 5 zł. ulgowy, do nabycia w kasie przed stadionem, w przeddzień meczu w godz. 17,00 – 19,00 oraz w dniu meczu od godz. 13,00. Wejście na stadion (brama 4 A i B oraz 5) zostanie udostępnione od godz. 14,00. (w związku z udostępnieniem sektora G dla kibiców gości, wejście na sektor E i F odbywał się będzie przez bramę 5). Ul. Ratuszowa będzie zamknięta (dla pojazdów mechanicznych) na wysokości przedszkola. Dojazd do parkingów – od ulicy Piasta. W związku z realizowaną przy stadionie budową, prosimy o wyrozumiałość w zakresie powstałych utrudnień"

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top