Górnik podejmuje Rozwój

Górnik podejmuje Rozwój

w Sport

Dzisiaj o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Ratuszowej Górnik Wałbrzych podejmie dziesiątą drużynę w tabeli II ligi Rozwój Katowice. Poniżej komunikat zarządu klubu przed spotkaniem.

Komunikat ws. organizacji w dniu 20-10-2012 r. o godzinie 15:00, meczu rozgrywek II ligi grupy zachodniej: Górnik Wałbrzych – Rozwój Katowice

 

"Informujemy, że impreza organizowana będzie wg. przepisów ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W związku z powyższym wszyscy uczestnicy muszą posiadać dokument tożsamości, a dzieci do lat 13 mogą uczestniczyć pod opieką osoby dorosłej. Udostępnione zostaną wszystkie „czynne" sektory(A,B,C,D,E,F). Każdy bilet będzie przyporządkowany do indywidualnego miejsca siedzącego, z którego zobowiązana jest korzystać osoba wpuszczona na stadion, na podstawie tego biletu.  Bilety w cenie 10 zł. normalny i 5 zł. ulgowy, do nabycia w kasie przed stadionem, w przeddzień meczu w godz. 17,00 – 19,00 oraz w dniu meczu od godz. 13,00. Wejście na stadion (brama 4 A i B oraz 5) zostanie udostępnione od godz. 14,00. (w związku z udostępnieniem sektora G dla kibiców gości, wejście na sektor E i F odbywał się będzie przez bramę 5). Ul. Ratuszowa będzie zamknięta (dla pojazdów mechanicznych) na wysokości przedszkola. Dojazd do parkingów – od ulicy Piasta. W związku z realizowaną przy stadionie budową, prosimy o wyrozumiałość w zakresie powstałych utrudnień"

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Go to Top