Górnik pokonuje Chrobrego 3:0

Górnik Wałbrzych pokonał w wielkich derbach Chrobrego Głogów 3:0. Wszystkie bramki padły w drugie połowie meczu. Fotorelacja ze spotkania na stronie www.mojeinformacje.pl

Pierwsza połowa spotkania z Chrobrym to popis kibiców Górnika Wałbrzych, którzy przez 45 minut głośno dopingowali biało – niebieskich. W tym czasie panowała cisza na sektorze przyjezdnych, którzy sukcesywnie byli wpuszczani na stadion. Z piłkarskiego punktu widzenia w pierwszej połowie warta odnotowania była jedna akcja, gdy w 13 minucie spotkania Górnicy trochę przypadkiem strzeliliby bramkę. Goalkeeper z Głogowa w ostatniej chwili wybił futbolówkę na róg. Prawdziwe widowisko rozpoczęło się po zmianie stron. Zarówno na trybunach jak i murawie. Kibice z Głogowa zaczęli doping. Wszystko byłoby w porządku, gdy nie rzucali rac na murawę. Dziwne, że sędzia główny nie przerwał, a nawet nie zakończył meczu. W tym czasie biało – niebiescy atakowali bramkę gości. W 55 minucie meczu, po uderzeniu głową Moszyka Górnik wyszedł na prowadzenie 1:0. Już 18 minut później było 2:0. Dośrodkowanie Morawskiego skutecznie wykorzystał Michalak. W międzyczasie Kaliciak z Chrobrego próbował pokonać Jaroszewskiego strzałem z przewrotki. Piłka uderzyła jednak w poprzeczkę. Drugim „bramkarzem" spotkania w Górniku był Orzech, który wślizgiem w ostatniej chwili wybił piłkę z linii bramkowej Jaroszewskiego. W 88 minucie na listę strzelców wpisał się Zinke. Fotorelacja ze spotkania na stronie www.mojeinformacje.pl

Górnik Wałbrzych – Chrobry Głogów 3:0.