Górnik przegrywa u siebie z Prokomem - zobacz zdjęcia

Górnik przegrywa u siebie z Prokomem – zobacz zdjęcia

Rezerwowi Asseco Prokom pokonali Górnika Wałbrzych 83:53. Wygrana przyjezdnych ani przez chwilę nie była zagrożona. Poniżej kilkadziesiąt zdjęć ze spotkania.

Mecz rozpoczął się od udanych akcji przyjezdnych. Po pierwszej kwarcie Asseco prowadziło 17:6. Do przerwy wygrywało różnicą ponad 20 punktów. Zmiana stron nie nie zmieniła. Oprócz wyrównanej trzeciej, pozostałe kwarty kończyły się pewną wygraną gości. Ostatecznie faworyt tego spotkania wygrał różnicą aż 30 punktów. Być może wynik były inny, gdyby trener wałbrzyszan Arkadiusz Chlebda mógł skorzystać z kontuzjowanych: Marcina Sterengi i Bartłomieja Józefowicza.

Górnik Wałbrzych – Asseco Prokom II Gdynia 53:83