Górnik przegrywa z Zastalem

Koszykarze Górnika Wałbrzych przegrali 59:79 w wyjazdowym spotkaniu z Intermarche Zastalem Zielona Góra. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu zieleniogórzanie powrócili na I miejsce w tabeli.

Na parkiet biało – niebiescy wybiegli w okrojonym składzie. Z zespole prowadzonym przez Arkadiusza Chlebdę zabrakło Jakóbczyka i Sterengi. Górnicy przegrali trzy, z czterech kwart. W pierwszej do 22:13. Drugą różnica 10 oczek (19:9). Po przerwie wałbrzyszanie zaczęli odrabiać straty. Trzecia ćwiartkę wygrali 18:14. Niestety końcówka meczu znów należała do gospodarzy, którzy do wyniku dorzucili kolejne 24 punkty (24:19) zasłużenie wygrywając całe spotkanie 79:59.

Górnik: Matczak 19, Pieloch 11, Stochmiałek 7, Grzywa 6, Józefowicz 5, Buczyniak 5, Wróbel 4, Mrozik 2, Ratajczak 0.