Górnik rozbija Konfeks 9:1! - zobacz zdjęcia

Górnik rozbija Konfeks 9:1! – zobacz zdjęcia

Podopieczni Roberta Bubnowicza wygrali 9:1 w sparingu z czwartoligowym Konfeksem Legnica. Poniżej obszerna fotorelacja. Zapraszamy

Do sytuacji strzeleckich piłkarze Górnika PWSZ Wałbrzych dochodzili bez większych problemów. Bramki padały zarówno z pola, dośrodkowań jak i z 11-stki. W drugiej połowie wałbrzyszanie praktycznie nie schodzili z połowy rywala. Dziwi wysoki wynik, bo Konfeks Legnica zajmuje czwarte miejsce w tabeli IV ligii i nie podał się jeszcze w grze o awans. Można było zatem spodziewać się, że mecz będzie zacięty. Niestety dziś na bocznej murawie stadionu na Nowym Mieście zawodnicy z Legnicy byli "chłopcami do bicia" dla Górników.