Górnik v Zastal Zielona Góra

Górnik v Zastal Zielona Góra

w Sport

Już jutro w środę 10 listopada koszykarze Górnika Nowe Miasto zmierzą się we własnej hali z drugim zespołem Zastalu Zielona Góra. Początek spotkania o godzinie 17.30 w hali wałbrzyskiego OSiR-u.

Spotkanie nie codziennie odbędzie się w środku tygodnia ze względu na ukłon w stronę gości, którzy w terminie wcześniej ustalonym borykali się z kontuzjami kilku podstawowych graczy. W naszych szeregach po dość długiej przerwie ligowej (ostatni mecz 18.10) gracze są głodni gry i zapowiadają jak zwykle walkę o każdy centymetr parkietu.

Ewa Smaglińska – trener:

„Dłuższa przerwa nigdy nie jest dobra dla zawodników. Dla nas jednak ma to plusy i minusy. Plusem jest to, że dzięki przerwie kilku zawodników mogło wyleczyć się ze wszystkich urazów. Teraz mamy praktycznie kompletny skład gotowy do gry. Jedynie Adranowicz nie uczestniczy w treningach, powoli dochodzi do siebie po poważnej kontuzji stopy. Minusem przerwy, zaś jest spadek koncentracji, który może mieć wpływ na formę graczy. Jednak my robimy swoje i ciężko pracujemy na treningach żeby ją utrzymać. Staramy się przygotować chłopaków jak najlepiej do nadchodzącego spotkania."

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top