Górnik wciąż niepokonany! - Fotorelacja

Górnik wciąż niepokonany! – Fotorelacja

Górnik PWSZ Wałbrzych wygrał kolejny mecz w III lidze. W sobotę pokonał u siebie, piąty zespół w tabeli Tęczę Krosno Odrzańskie 2:0.

Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków gospodarzy. W 18 minucie meczy po jednej z akcji biało-niebieskich piłkę w bramce gości umieścił Tobiasz. Pięć minut później mogło być już 2:0. Strzał Michalaka sparował jednak na róg bramkarz Tęczy. W 31 minucie przed szansa zdobycia kontaktowego gola stanął Radosław Rakociński. Po jego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę bramki bronionej przez Jaroszewskiego. Kolejna dogodną sytuacje miał w 40 minucie Michalak, ale dobra interwencją znów popisał się bramkarz Tęczy. Osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy Górnik strzelił drugiego gola. W 52 minucie Tobiasz wykorzystał podanie od Janika. Akcję rozpoczął z rzutu wolnego Michalak. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Górnik PWSZ Wałbrzych – Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0