Górnik znów na remis. Teraz Miedź

Podopieczni Roberta Bubnowicza zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Nielbą Wągrowiec 1:1. Bramka dla biało – niebieskich strzelił Dariusz Michalak.

To kolejne spotkanie Górników zakończone remisem. Jeszcze na 10 minut przed końcem wydawało się, że nasi piłkarze wywiozą z Wągrowca trzy punkty. Niestety w 81 minucie meczu złudzeń pozbawił nas Rafał Leśniewski. To było kolejne, czwarte spotkanie na wyjeździe. Pozostało wierzyć, że teraz punkty będziemy zdobywać w domu. Okazja do tego już w środę. Na stadionie przy ulicy Ratuszowej podopieczni Roberta Bubnowicza podejmą miedź Legnicę. W związku z tym ulegnie zmianie ruch na ulicach dojazdowych do stadionu. Ulica Ratuszowa i Piasta będzie jednokierunkowa z zakazem zatrzymywania się i postoju. Wjazd wyznaczony został od ul. Ratuszowej. Miejsca postojowe dla samochodów osobowych znajdować się będą na zajezdni MPK ( odpłatnie) przy ul. Ludowej. w ciągu ul. Wysockiego (Stara Kopalnia) lub w innych dozwolonych miejscach. Kasy biletowe czynne będą od godz. 14.00 – niezbędny dokument tożsamości. Organizatorzy proszą o wcześniejsze przybycie na stadion, co umożliwi uniknięcie kolejek przy kasach biletowych.