Górnik zwycięża w Krośnie!

Brawo Górniku. Po zaciętym meczu biało – niebiescy wygrali jednym punktem z MOSiR-em Krosno 77:76.

W pierwszej kwarcie pięciopunktową przewagę uzyskali gospodarze (24:19). W kolejnych 10 minutach odskoczyli biało – niebieskim już na 15 punktów. Tę ćwiartkę wygrali 19:9. Po zmianie stron podopieczni Arkadiusza Chlebdy rzucili sie do ataku. Dzięki abmitnej postawie udało się nam odrobić 10 punktów straty (17:27). Ostatnie 10 minut to gra nerwów. Lepiej wytrzymali ją goście, którzy zdobyli 6 punktów więcej od gospodarzy wygrywając cały mecz 77:76. Brawo.

Niestety skutki walki odczuł Marcin Sterenga, który trafił do szpitala. Więcej w aktualnościach

Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno – Victoria Górnik Wałbrzych 76:77 (24:19, 19:9, 17:27, 16:22)