Górniku! Co się z Wami dzieje?

Górnik Wałbrzych przegrał z Zastalem Zielona Góra 75:87. Dyskusyjne na pewno było kilka decyzji sędziów. Ale niestety biało – niebiescy byli za słabi na walkę z dzisiejszym rywalem.

Wyrównana była wyłącznie pierwsza kwarta, która zakończyła się wynikiem 22:23. W kolejnych następnych minutach to gracze Zastalu częściej trafiali do kosza. Przed ostatnią kwartą wypracowali sobie bezpieczną 15 punktową przewagę. Wiadomo było, że tej różnicy słabo grający dziś wałbrzyszanie na pewno nie odrobią. Pocieszające może być to, że lidera naszego zespoły Marcina Sterengę, zdobywcę 17 punktów w tym spotkaniu, wsparli Matczak 15 pkt., Józefowicz 12pkt., oraz Stochmiałek 10 punktów. Górnik wciąż zamyka tabelę i ligi.