Górniku - co Wy robicie?

Górniku – co Wy robicie?

Koszykarze Górnika Wałbrzych przegrali kolejny mecz w sezonie. Podopieczni Grzegorza Chodkiewicza ulegli tym razem drużynie Spójni Stargard Szczeciński 62:82.

Wałbrzyszanom nie pomogło nawet 21 punktów, które zdobył kapitan Górnika Wałbrzych Sterenga. Równorzędną walkę nawiązaliśmy wyłącznie w II kwarcie. Każda pozostała padła łupem gospodarzy. Gwoździem do trumny biało – niebieskich była trzecia kwarta. W ciągu 10 minut biało – niebiescy zdobyli tylko cztery oczka, przy 10 punktach rywali. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 82:62 dla gospodarzy. Górnik wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.