Gratulujemy młodym tenisistom

Na szczawienskich kortach rozegrano wojewódzki turniej klasyfikacyjny w kategorii do lat 14 – Mlodzik.

Na starcie tradycyjnie nie mogło zabraknąć zawodników miejscowego KT Szczawno Zdrój, którzy mocno zaznaczyli swoją obecność w drabinkach turnieju. W turnieju chłopców bezkonkurencyjny był Krystian Pniewski KT Szczawno Zdrój, który w finale pokonał Kevina Pabisiaka SPS Solutions Miłosz Golec. W deblu zwyciężyła szczawieńska para Pniewski/Mataczyński pokonując  w finale parę Pabisiak/Karczewski. W turnieju dziewcząt najlepsza była Jessica Pabisiak SPS Solutions Miłosz Golec, która w finale pokonała Klaudię Owcarz KT Szczawno Zdrój.