Gross  i Łagiewka nie zagrają w Górniku

Gross i Łagiewka nie zagrają w Górniku

Górnik Wałbrzych kontynuuje przygotowania do sezonu 2010/2011 w II lidze. Po meczach sparingowych z Lubuszaninem Trzcianką i Polonią Chodzież dziś zmierzy się z Polonią Świdnica.

Spotkanie z Trzcianką zakończyło się remisem 1:1. Po 45 minutach biało – niebiescy przegrywali 0:1. Po zmianie stron do ataków rzucili się wałbrzyszanie. Po akcji Marcina Morawskiego oraz Bartosza Konarskiego bramkę na wagę remisu strzelił Dominik Janik. W tym meczu po raz ostatni zagrali testowani przez Roberta Bubnowicza Michał Gross oraz Adam Łagiewka. W drugim spotkaniu kontrolnym Górnik rozgromił Polonię Chodzież aż 9:2. Do przerwy wałbrzyszanie prowadziła już 3:1. W drugiej połowie strzelili rywalom jeszcze sześc bramek. Dziś czeka nas sparing z Polonią Spartą Świdnica. W środę zagramy z Twardym Świętoszów.

Lubuszanin Trzcianka – Górnik PWSZ Wałbrzych 1:1 (1:0)Bramka dla Górnika: Dominik Janik (63)

Polonia Chodzież – Górnik PWSZ Wałbrzych 2:9 (1:3)Bramki dla Górnika: Marcin Morawski 2 (12, 70), Bartosz Konarski (7), Dominik Janik (45), Michał Protasewicz (49), Daniel Zinke (59, Paweł Tobiasz (64), Jan Rytko (85), Sławomir Orzech (90)