Groźny wypadek w Świebodzicach [FOTO, WIDEO]

w 112/Aktualności

Do bardzo groźnego wypadku doszło kilkadziesiąt minut temu na skrzyżowaniu ul. Łącznej i Ofiar Oświęcimskich w Świebodzicach. Na miejsce wysłano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz pojazd ciężarowy. Jak wynika z niepotwierdzonych informacji, które przekazują nam na miejscu zdarzenia świadkowie, czarny samochód osobowy wyjeżdżał z ulicy Łącznej. W tym samym czasie na skrzyżowaniu z ul. Ofiar Oświęcimskich próbował skręcić z drogi głównej kierowca białej osobówki. Z góry, od strony Jeleniej Góry, jechał pojazd ciężarowy marki DAF. Nie znamy szczegółów wypadku, bo te ustalają dopiero obecni na miejscu biegli. Czarna osobówka stoi na środku drogi i ma całkowicie zniszczony przód. Niewiele pozostało też z drugiego samochodu osobowego. W tirze zniszczony jest zderzak i lewa część pojazdu.

Mieszkańcy Świebodzic, którzy są obecni na miejscu informują nas, że helikopter LPR, który przyleciał na miejsce zdarzenia, nikogo nie zabrał. Podkreślamy jednak, że to nieoficjalne informacje, ponieważ akcja ratunkowa cały czas trwa. Droga jest całkowicie zablokowana, ruchem kieruje policja, która prowadzi objazdami. Nie mamy potwierdzonych informacji, czy są ofiary śmiertelne.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*