Halowy turniej piłkki nożnej

Drużyna z gimnazjum nr 5 w Wałbrzychu w składzie:Mateusz Kubowicz, Rafał Strzelczyk, Marcin Kaptur, Paweł Matuszak, Paweł Niedzielski i Marcin Betlej zwyciężyła w turnieju halowym organizowanym przez Wałbrzyski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody odbyły się w ramach współzawodnictwa szkolnego.

W rozgrywkach wzięło udział 11 szkół. W eliminacjach wzięły udział trzy grupy, z każdej grupy wychodziły do dalszych rozgrywek dwie zwycięskie drużyny. Z grupy A do ćwierć finału przeszło gimnazjum nr 2 i gimnazjum nr 11, z grupy B jako najlepsze okazało się Gimnazjum nr 5, drugą szkołą wychodzącą z grupy było Gimnazjum nr 3, zaś z grupy C do dalszych rozgrywek przeszły Gimnazjum nr 9 i Gimnazjum nr 1. W ćwierćfinałach walczyło ze sobą sześć drużyn, z czego do półfinału przechodziły trzy najlepsze zespoły, którymi okazały się Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum nr 9. W ostatecznej rozgrywce po zaciętej rywalizacji zwycięzcą okazało się Gimnazjum nr 5, drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 9, na trzecim miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 2. Zwycięzcą została drużyna z „piątki”. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje gimnazjów: nr 5, nr 9, nr 2, nr 11, nr 3, nr 1, nr 7, nr 4, nr 6, gimnazjum z Szczawna – Zdroju i gimnazjum nr 12. Opiekunami zwycięzców byli: Robert Kozak i Paweł Głębocki.