Historyczny występ

Historyczny występ

w Sport

Siatkarze i siatkarki z kl. V Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach po raz kolejny udowodnili, że siatkówka to wiodąca dyscyplina sportu w tej szkole.

W półfinałowych rozgrywkach strefy wałbrzyskiej (dawnego województwa wałbrzyskiego) w mini- siatkówce dziewcząt i chłopców, które zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy, drużyny z Jugowic zdobyły III miejsce. Pomimo, że awans do finału dolnośląskiego uzyskali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Wałbrzycha i ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy, którzy zdobyli odpowiednio I i II miejsce, to piątoklasistów z Jugowic można uznać za wygranych. Po pierwsze stanęli na podium, a po wtóre uzyskany wynik był najwyższym w historii mini- siatkówki w tej szkole.

Trzecie miejsce na zawodach wywalczyli: Martyna Grodecka, Oliwia Hiszpańska, Justyna Nawrocka, Katarzyna Placek, Patrycja Pankiewicz, Nikola Przerwa, Amelia Sobczyk i Patrycja Wróbel oraz Jan Baryla, Emil Ćwikla, Janek Jaśkiewicz, Hubert Laszkiewicz, Szymon Mikołajczyk, Aleks Niciński, Kacper Paryl oraz Paweł Rapciak.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Dakarowe enduro na Hałdzie

Dakarowe enduro na Hałdzie

Mocny dakarowy akcent miały zawody enduro, rozgrywane na wałbrzyskiej Hałdzie „Wisław”. Triumfatorem
Rodzinna Mini Setka

Rodzinna Mini Setka

Na stadionie sportowym na Górze Parkowej przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie-Gorcach odbyła
Młodzi w bulach

Młodzi w bulach

Podczas Walnego Zgromadzenia Członków SKF „Sudety Petanque” Boguszów-Gorce wieloletni Prezes klubu, Kazimierz
Go to Top