Historyczny występ

Historyczny występ

w Sport

Siatkarze i siatkarki z kl. V Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach po raz kolejny udowodnili, że siatkówka to wiodąca dyscyplina sportu w tej szkole.

W półfinałowych rozgrywkach strefy wałbrzyskiej (dawnego województwa wałbrzyskiego) w mini- siatkówce dziewcząt i chłopców, które zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy, drużyny z Jugowic zdobyły III miejsce. Pomimo, że awans do finału dolnośląskiego uzyskali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 6 z Wałbrzycha i ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Świdnicy, którzy zdobyli odpowiednio I i II miejsce, to piątoklasistów z Jugowic można uznać za wygranych. Po pierwsze stanęli na podium, a po wtóre uzyskany wynik był najwyższym w historii mini- siatkówki w tej szkole.

Trzecie miejsce na zawodach wywalczyli: Martyna Grodecka, Oliwia Hiszpańska, Justyna Nawrocka, Katarzyna Placek, Patrycja Pankiewicz, Nikola Przerwa, Amelia Sobczyk i Patrycja Wróbel oraz Jan Baryla, Emil Ćwikla, Janek Jaśkiewicz, Hubert Laszkiewicz, Szymon Mikołajczyk, Aleks Niciński, Kacper Paryl oraz Paweł Rapciak.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Sport

Co dalej z Górnikiem?

– Drodzy rodzice! Jeżeli nie jest Wam obojętny los Waszych dzieci, które

Zagrają głuszyckie Orliki

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Podwórkowej Lidze Piłkarskiej „Głuszyckie Orliki
Go to Top