Jak Adamek z Gołotą

Tan mecz rozpoczął się po myśli wałbrzyszan już od pierwszego gwizdka sędziego. Takie spotkania kibice chcieliby oglądać w Wałbrzychu jak najczęściej

Przez pierwsze kilka minut goście z Jeleniej Góry nie mogli się otrząsnąć z szoku. Koszykarze Dark Doga narzucili bardzo szybkie tempo i swój styl gry. Dlatego po pierwszych dziesięciu minutach schodzili z parkietu z przewagą ośmiu punktów na koncie. W drugie kwarcie było jeszcze lepiej. Po trójkach Kołodzieja i Łabiaka oraz dobrej postawie pozostałych zawodników przewaga urosła do 15 oczek. Po zmianie stron doszło do nokautu. Zawodnicy Darka Doga rzucali z każdej pozycji nie pozwalając gościom wyprowadzić żadnej akcji. Trzecią kwartę wygrali 26:13, a ostatnią różnicą aż 13 punktów (20:7) Dzięki temu w wałbrzyskim zespole aż czterech zawodników mogło pochwalić się dorobkiem kilkunastu punktów na koncie. Mecz zakończył się wynikiem 102:57.