Kilkaset ofert pracy

Kilkaset ofert pracy

w Gospodarka

Ponad 500 ofert pracy zaprezentowano na III Giełdzie Pracy i Edukacji. Giełda została zorganizowana po raz trzeci przez Urząd Miejski w Wałbrzychu i Powiatowy Urząd Pracy. Bezrobotni i poszukujący pracy, mogli zapoznać się z ofertami pracy bezpośrednio u potencjalnego pracodawcy i złożyć dokumenty aplikacyjne.

Głównie oferty pracy dotyczyły w zawodach: szwaczki, kierowca autobusu, pracownik produkcji, mechanik, operator wózka widłowego, mechatronik, automatyk, z branży hotelarskiej (pracownik recepcji, kucharz,kelner), kierownik sklepu, kasjer sprzedawca, informatyk, opiekun/ka osoby starszej, żołnierza kontraktowego.

– Giełda pracy to nie jedyna metoda wspierania rynku pracy. Poprzez ogromny program inwestycyjny miasto stymuluje rozwój lokalnej przedsiębiorczości, szczególnie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw budowlanych. Nowe możliwości zatrudnienia pojawiają się również w miejskich spółkach, jak choćby w Domu Seniora czy wkrótce uruchamianym Parku Wielokulturowym Stara Kopalnia – mówił prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Gospodarka

Odnowa Dolnośląskiej Wsi

Ponad 20  gmin z regionu wałbrzyskiego otrzymało dotacje na przyjazne mieszkańcom zagospodarowanie

Budują centrum przesiadkowe

Gmina Głuszyca rozpoczęła kolejną dużą inwestycję, która przyczyni się poprawy komfortu życia
Go to Top