Kolejne sukcesy w Mi​elnie

Zawodnicy WSM Chełmiec zdominowali klasę junior i młodzik podczas Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej, które odbyły się w Mielnie.

Mordercza trasa, ulokowana na kopnych piaskach, na której zawodnicy rywalizowali przez 1,5 godziny była nie lada wyzwaniem. Podobnie jak w poprzednim roku obawialiśmy się lokalnych zawodników z Koszalina – którzy na piaskach czują się tak jak my w naszych górach. Rywalizacja pokazała, że każdy jest do objechania – nawet lokalny zawodnik, który czuje się mocno i pewnie na swoim torze. Nasi zawodnicy nie mieli litości i pokazali, że teren i podłoże nie maja już dla nich znaczenia, że w każdych warunkach są już faworytami do podium.  W pierwszym dniu w klasie Młodzik nasi zawodnicy wywalczyli następujące miejsca: 1 miejsce Krystian Szostak , 2 miejsce Daniel Iwanik, 3 miejsce Kacper Borkowski. W klasie Junior zawodnicy WSM Chełmiec wywalczyli w pierwszym dniu zawodów: 2 miejsce Sebastian Krawczyk, 3 miejsce Bartek Szutowski, 7 miejsce, Kuba Dąbrowa, 8 miejsce Paweł Bocheński. W drugim dniu:1 miejsce Bartek Szutowski, 3 miejsce Paweł Bocheński, 5 miejsce Sebastian Krawczyk, 7 miejsce Kuba Dąbrowa. Miejsca pozostałych zawodników po dwóch dniach rywalizacji: Klasa Senior 1: 7 miejsce Radosław Boroń, Klasa Masters: 7 miejsce Rafał Boroń, 14 miejsce Sławomir Chmura