Kolejni zatrzymani z narkotykami

w 112

Osiem osób zatrzymanych za posiadanie środków odurzających – to wynik działań przeprowadzonych przez policjantów z Wałbrzycha na terenie miasta i powiatu podczas minionego weekendu. Funkcjonariusze u jednego z podejrzanych znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 250 porcji handlowych tego narkotyku. Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, to do lat 10.

Przy ul. Wańkowicza w Wałbrzychu dzielnicowi V-go komisariatu oraz funkcjonariusze pionu kryminalnego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 37-latka. Mężczyzna narkotyki miał ukryte w miejscu zamieszkania w szafce pod ciuchami. Funkcjonariusze znaleźli w niej środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 250 porcji handlowych tego narkotyku, a także mniejsze ilości marihuany.

Tego samego dnia około godziny 19.00 w Mieroszowie w ręce mundurowych – tym razem z Boguszowa-Gorc – z narkotykami w postaci marihuany wpadł 19-latek. Dzień później policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy przy dwóch mężczyznach, znaleźli zawiniątka z amfetaminą.

W niedzielę dalsze działania doprowadziły natomiast do zatrzymania z narkotykami kolejnych czterech młodych mężczyzn. Policjanci I-go komisariatu na ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju zatrzymali 22 i 23-latka z marihuaną, funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc znaleźli ten sam środek odurzający przy 17-latku z Mieroszowa, a policjanci prewencji w rejonie ul. 1 Maja znaleźli przy 24-latku amfetaminę.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, to do lat 10.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od 112

odpowiedzą za rozbój

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o rozbój na 74-letniej

Uwaga, bardzo ślisko!

O dużym szczęściu może mówić kierowca, którego samochód wpadł w poślizg na

Potrącił dziecko i uciekł

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 21-letniego sprawcę potrącenia 11-letniej dziewczynki na przejściu dla pieszych,
Go to Top