Komety nad Świdnicą

Komety nad Świdnicą

w Kultura

Warszawski zespół Komety oraz świdnicki Johnny Trzy Palce wystąpią 6 października na koncercie w Klubie Bolko. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na alternatywny rock i country.

Komety to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych, który stworzył swój własny styl muzyczno-słowny. Przed powstaniem Komet gotarzysta i wokalista Lesław był liderem nieistniejącego już zespołu Partia. W 2003 nakładem Jimmy Jazz Records ukazała się debiutancka płyta Komet. W 2005 wyszła płyta "Via Ardente" a w 2007 "Akcja v1". Piosenki promujące album zajęły pierwsze miejsca na wielu listach przebojów. Kometom udało się zaistnieć również poza granicami kraju. Piosenki zespołu ukazały się na składankach m.in. w USA, Francji, Finlandii, Niemczech, Japonii i Rosji. Płyta "Luminal" została wydana w kwietniu 2011.

Bilety dostępne są w cenie 15pln w Informacji Turystycznej (Rynek). Można je będzie nabyć również w dniu imprezy w sobotę 6 października w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11). Początek o godzinie 19:00. Aktualneinformacje na stronie ŚOK (www.sok.com.pl) oraz profilu FB wydarzenia (www.facebook.com/events/279931132106839).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

Ostatnie od Kultura

Zapraszamy do teatru

W najbliższy weekend Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentuje aż trzy

Wyremontowali bibliotekę

Dzięki przeprowadzonym pracom w ramach projektu pn. „Nowoczesna przestrzeń Centrum Kultury –

Spektakl z Mikołajem

W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, zapraszamy do Teatru Lalki i
Go to Top