Kompleks tenisistów

Kilkudziesięciu zawodników z Wałbrzycha, Świdnicy, Jawora, Legnicy oraz Jeleniej Góry, stanęło do walki o nagrody ufundowane przez firmę Kompleks oraz Katarzynę Mrzygłocką, poseł RP.

Rywalizacja tenisistów – amatorów stała pod znakiem wysokiego poziomu sportowego, a same mecze przebiegały w przyjacielskiej atmosferze. Zmagania w kategorii open toczyły się pod dyktando Radosława Dzieło, który w finale pokonał Łukasza Rzepkę. W gronie starszych zawodników po raz kolejny poza konkurencją okazał się Piotr Kaczmarczyk, na co dzień prezes WKT „Atri" Wałbrzych, który po widowiskowym meczu zwyciężył Waldemara Lepkę. Trzeci był ubiegłoroczny finalista, Robert Płoński ze Świdnicy.

Turniej o Puchar firmy KompleksKategoria open:1. Radosław Dzieło Świdnica2. Łukasz Rzepka Bolków3. Mateusz Kwinta Świdnica

Kategoria +50 lat:1. Piotr Kaczmarczyk Wałbrzych 2. Waldemar Lepka Jawor 3. Robert Płoński Świdnica Bartłomiej Nowak